SOLAN PRODUKTY PRZEPISY KONTAKT ENGLISH VERSION ENGLISH VERSION
Producent Granulatu Ziemniaczanego i Płatków Ziemniaczanych
O FIRMIE

 

Solan Investment Sp. z o.o. produkuje susze ziemniaczane już ponad 80 lat. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w przemyśle przetwórstwa ziemniaczanego Spółka oferuje produkty najwyższej jakości starannie dopasowane do wymagań klientów. Niezmiennie wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę klientów gwarantują certyfikaty: zarządzania jakością FSSC 22000, Koszerności, HALAL i i ISO 14001:2015 oraz wdrożone polityki: Polityka etycznego handlu, Polityka środowiskowa, Polityka antykorupcyjna.

Granulat Ziemniaczany, Płatki Ziemniaczane, Błyskawiczne Purée Ziemniaczane bez dodatków smakowych produkowane w Solan Investment Sp. z o.o. charakteryzują się naturalnym, intensywnym smakiem pochodzącym z wyselekcjonowanych, niemodyfikowanych genetycznie odmian ziemniaków uprawianych w zdrowych warunkach polskiej wsi. Dzięki temu znajdują one szerokie grono zwolenników na całym świecie.Lokalizacja
Zakład produkcyjny Solan Investment Sp. z o.o. znajduje się w Głownie w odległości 110 km od Warszawy. Dogodne położenie w centrum Polski jak i Europy stwarza możliwość sprawnego dostarczania produktów do klientów w kraju, w Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, a bliskość portów bałtyckich umożliwia dotarcie do licznych odbiorców na wszystkich kontynentach.


Produkcja
Produkcja w Solan Investment Sp. z o.o. odbywa się w zgodzie z najbardziej wymagającymi standardami bezpieczeństwa stosowanymi w produkcji spożywczej, przy zastosowaniu nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska i zdrowia technologii. Surowiec, z którego wytwarzane są susze ziemniaczane to starannie wybrane odmiany ziemniaków hodowane pod ścisłym nadzorem rolnym, a następnie magazynowane w nowoczesnych przechowalniach. W procesie produkcyjnym odpowiednio dobrane mieszanki ziemniaków są dokładnie myte, obierane, gotowane, a następnie suszone. Tak otrzymany produkt jest wzbogacany dodatkami smakowymi i pakowany w zależności od potrzeb i wymagań klientów.


Misja
"Dostarczać produkty wysokiej jakości
spełniające wszystkie wymagania klientów,
zapewniając atrakcyjne ceny i terminowość dostaw."


Misja znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w tworzeniu długookresowej strategii jak i w codziennych działaniach operacyjnych pracowników Spółki. Dzięki temu klienci Solan Investment Sp. z o.o. zawsze otrzymują   produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

 ul. Łódzka 2, 95-015 Głowno, tel.: 042 7105200, fax: 042 7105300, e-mail: solan@solan.pl